"...זה כוחו של החלום / אם נדמיין אותו ביחד / נגשים אותו עכשיו היום..."

ג'ון לנון

צוות בית הספר מופקד על קידום חזון בית הספר בכל המובנים. חברי הצוות דואגים לביטחונם הפיזי והרגשי של הילדים, מסייעים להם ומלווים אותם בבית הספר בדרך דיאלוגית ומכבדת.

כל חברי הצוות פועלים ליישום למידה משמעותית בבית הספר, תוך כדי שהם מביאים לעשייה את תשוקותיהם וחזקותיהם. חברי הצוות פועלים בשיתוף פעולה ביניהם, מקיימים קשרים קבועים עם הורי הילדים, ופועלים לקיום אורח חיים דמוקרטי בבית הספר.

תמונה

אורלי טימור

ילידת ארצות הברית, גדלתי וחונכתי בפלורידה. מכהנת בפועל מזה 12 שנה כמורה לאנגלית, בנוסף לעבודתי בבית הספר הכנתי תלמידים לבגרות וכן הנחתי פרויקטים שונים לקידום תלמידים מתקשים באיזור המרכז. לומדת בסמינר ומעבירה קורסים של אנגלית מדוברת ואנגלית עסקית למבוגרים. מתגוררת בת"א עם בן זוגי. חשה שליחות חינוכית ורצון שתלמידי ירכשו ידע רחב באנגלית שיחודי למערכת הבית ספרית.
---------
תמונה

אפרת בורוכובסקי

הי, אני אפרת מטפלת במוסיקה בביה"ס ומורה לפיתוח קול. התרפיה במוזיקה מסייעת בפיתוח מודעות עצמית, בניית בטחון, מעודדת ביטוי רגשי וויסות רגשי ועוד.
אני עובדת בנגינה, אלתור בכלי הנגינה המגוונים המצויים בחדר (גיטרה, קלידים, תופים, כלי הקשה, חלילים, משרוקיות, וכולי),
הקשר הישיר של המוסיקה אל עולם הרגשות מאפשר לעיתים  לבטא רבדים רגשיים - נפשיים עמוקים. הטיפול במוסיקה בביה"ס יכול להיות פרטני, קבוצתי או בשיתוף עם גורם מקצועי נוסף, כגון: מורה, מרפאה בעיסוק, קלינאית תקשורת, יועץ וכולי.
אז זהו בינתיים, נתראה באלתור :)
---------
תמונה

אפרת ראובני

אני המאבטחת שלכם. אני עובדת כעת בבית הספר שבו למדתי בילדותי. קראו לו אז בית הספר היסודי 'גאולים'.
אני דואגת לכם ולצוות שתהיו מוגנים. מבקשת שתשמעו להוראות שלי, כדי שנעבור את השנה בשלום.
---------
תמונה

אשר שמיר

שמי אשר, בן 32 נשוי לאתי ואב לאביב וליאור. בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ובעל תעודת הוראה במתמטיקה. אני מאוד מתרגש לקראת פתיחת שנה"ל ובעיקר בשל הצטרפותי לצוות בית הספר החדש. מתחבר ואוהב את העבודה עם גילאי החטיבה וכן את הגישה הנהוגה בבית הספר. בזמני הפנוי אוהב לבלות עם משפחתי וחבריי, להתאמן בענפיי ספורט שונים וכן לצפות בספורט.
---------
תמונה

גור סלע

גדלתי בישוב קטן בצפון ועד כה הספקתי לעבוד במטע תמרים, במעבדה של מפעל תעשיה, בחברת היי-טק ובמחנה קיץ של תנועת נוער. בשנים האחרונות השלמתי תואר ראשון בהיסטוריה ומקרא, במקביל לתעודת הוראה ולימדתי לבגרות בבית ספר תיכון. כיום גר בתל אביב ומגדל חתולה אחת והרבה ירקות במרפסת. בבית הספר אני נהנה ללמד וללמוד איך לתת ולקבל כבוד, איך להשתחרר מכבלים ואיך לחיות חיים טובים יותר. אלרגי לשומשום ולבריונות.
---------
גילה קרסל

גילה קרסל

שמי גילה. נולדתי וגדלתי בתל אביב. בילדותי עשיתי קפיצה קצרה לארה"ב עם משפחתי, שם אבי למד מוסיקה. אני בוגרת מסלול אמנות יצירה מביה"ס התיכון ע"ש תלמה ילין ובלימודי התואר הראשון והשני שילבתי בין לשון וספרות אנגלית ובין אמנות יצירה.

תמיד חלמתי, מאז הקמתו של בית הספר, לעבוד בו. צפיתי בהערכה בתוצרים ובפרוייקטים המשמעותיים והיצירתיים שנעשו בו. השנה אני שמחה לעבוד בבית הספר שהוא אכן מגשים את החזון של למידה משמעותית ויצירתית.

שני מסלולים מתקיימים בהוראה שלי במהלך השנים. הראשון הוא האמנות, שכן הייתי מורה לציור שנים רבות. השני, מזה 7 שנים, שאני מורה לאנגלית בתיכון, מכינה לבגרות ומעבירה את הידע וההתלהבות שיש לי מעיסוק והעמקה ביצירות ספרותיות באנגלית.

---------
תמונה

דנה שפע-מזור

שמי דנה, אני מורה למתמטיקה. אוהבת את המשפחה שלי, מתגעגעת לשינה עמוקה ורציפה, יקיצה טבעית, להתמתח בבוקר. אוהבת מוסיקה, לגלוש באינטרנט, לפתור שאלות יפות במתמטיקה, סודוקו. מאמינה שאפשר להצליח במקצוע, עם רצון, רצינות, תרגול והתמדה.
---------
דפנה צדוק

דפנה צדוק

אני דפנה- מורה למדעי הרוח ומחנכת, נשואה לאלון, אמא לעומר וכרמל וגרה בתל אביב .

המפגש שלי עם מערכת החינוך כאדם בוגר וכאם עורר בי את הרצון למעורבות ולעשייה אמיתית בתוך השדה החינוכי. הכמיהה הובילה אותי למסע התנסות ולמידה שתוצאותיו הסבה מקצועית להוראה, שכללה רכישת השכלה פורמאלית והתנסות במסגרות חינוכיות מגוונות. 

אני בעלת תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה, בעלת תעודת הוראה בהיסטוריה, והשכלה נוספת בתחום הצילום והנחיית קבוצות. 

בשנים האחרונות הייתי שותפה לתהליכי חינוכיים המקדמים למידה חוקרת, מעמיקה ויצירתית בין היתר כחברה בצוות ההקמה של בית הספר הייחודי שלנו. 

אני מאמינה שבית הספר צריך להיות מקום המעצב סביבת למידה מצמיחה, סובלנית ומאפשרת למידה ודיאלוג. אני מתרגשת יום- יום מהעשייה המשותפת עם התלמידים המעניקה  לי כוח וחדוות יצירה בלתי פוסקת. 

---------
הלל רז

טל מוזס

מורה ותלמיד נצחי, אני עוד לא יודע מה אהיה כשאהיה גדול, אבל נהנה לחפש...

בן 42, אב לארבעה, מנגן לא רע בויולה ודי איום בסקסופון. מלמד ולומד בבתי ספר בשש השנים האחרונות. לפני כן עסקתי תקופה ארוכה בהיי-טק, למדתי מדעי המחשב, תנ"ך, מוסיקה ובניית כינורות.

השנה אני שותף של מורי המדעים ומדעי הרוח בקידום הפרוייקטים באמצעות מיומנויות מחשב.

---------
תמונה

יאיר אלמקייס

שמי יאיר. נשוי לשרה ואבא לתאומים הילל ואיתמר, מורה לחינוך גופני, בעל תואר ראשון בחינוך גופני והתמחות בגיל הרך. מסיים בימים אלה תואר שני בחינוך גופני. האהבה האמתית שלי זה כדורגל אולמות, אימון ילדים ובוגרים.
אני שמח להיות חלק מבית ספר בעל חזון דמוקרטי, שמשקף את דעותי בתחום החינוך.
---------
 

יותם שטיינבוק

שמי יותם, בן 29 מתל אביב. למדתי מוזיקה, מכונאות רכב, היסטוריה, חינוך, ספרות ופילוסופיה ואני מתעניין בכל מה שקשור לרוח האדם (וגם בכמה דברים חומריים). לימוד והוראה הם האהבות הגדולות ביותר שלי  וכך גם אשתי, שני ילדיי והחתול שלנו. אני מגיע ממקום של אהבה ואמונה גדולה ברוח האדם ובכל אחד מתלמידיי, ומקווה מאוד שביחד נעמיק לחקור ונגביה לעוף.

---------
הלל רז

יזהר עירון

קוראים לי יזהר. אני יועץ חינוכי. מאמין שיש המון דרכי דרכיי למידה, שתקשורת בין בני אדם היא המפתח להתפתחות, שתהליך הלמידה ורכישת ידע ראוי שיהיה מלווה בסקרנות ובשמחה.
בהכשרה המקצועית שלי למדתי טיפול באמנות ואני מתמחה בטיפול זוגי ומשפחתי. גר בתל אביב, לשתי הבנות שלי קוראים עמליה ותמרה, לכלב שלי קוראים גזר ולשני החתולים מוצרט ומיה.
---------
תמונה

יעל ביבר

התמסרתי לחינוך כדי לעזור לבתי ספר להיות מקום שבו ילדים יכולים לצמוח. לבית הספר שלנו הגעתי בגלל המודל ונשארתי בגלל האנשים. למדתי צילום ומנהל עסקים, עסקתי בניהול וביזמות, והייתי שותפה בהקמה של בית ספר דמוקרטי בתל אביב. אני מלמדת מדעים וחשוב לי שהלמידה תהיה מחוברת לדברים שמעסיקים אתכם, הילדים. אוהבת מאד לתרגל יוגה ולרקוד, לטעום דברים שאני לא מכירה ולהרגיש את הגלגלים במוח זזים כשאני לומדת משהו חדש.
---------
תמונה

ליאור יוסוב

בבקרים אני מורה למדעים ומתמטיקה (אבל נהנה מספרי מד"ב וסרטי אקשן), בעל תואר ראשון בפיזיקה, מדריך ותיק של אסטרונומיה (עם ראש על הקרקע), מתעניין ברובוטיקה ומחשבים (בעיקר אוהב לפרק דברים של אחרים לגורמים ולהרכיב מחדש), גיימר מבוגר, ואבא לכלבה החמודה מיה. חשוב לי להביא שמחה וכיף ללימוד, ובעיקר לפתח סקרנות ויצירתיות.
---------
תמונה

ליטל דילר

אני ליטל דילר, בת 30, נשואה לשלום ואימא לשי המתוקה. בזמני הפנוי אני אוהבת לטייל עם משפחתי וחבריי, לקרוא ספרים ולצפות בטלוויזיה. יש לי תואר ראשון בקרימינולוגיה ובשנה הקרובה אתחיל את לימודיי במסגרת הסבת אקדמאיים להוראת מקצוע הספרות.

אני מח"טית (מדריכה חינוכית טיפולית) מזה 4 שנים. השנה הקרובה תהיה השנה השנייה שלי בביה"ס. תפקיד המח"טית מאוד משמעותי עבורי ומאפשר לי להיות פינה חמה עבור התלמידים, לתמוך, להקשיב ולהכיל. יש לי את ההזדמנות להיות אוזן קשבת לתלמידים ולסייע במידת האפשר בהתמודדות עם חוויות שונות. עבודה זו מאתגרת, מעניינת ומספקת אותי מאוד.
---------
תמונה

מאיה מירוז

שמי מאיה- אמא לדולב, ליסמין ולניר, ונשואה באושר לאיתי. במשך שנים נהנית ללמוד את נפלאות הטבע: קן-הנמלים, גוף-האדם, שדה-החמניות... מאמינה שעל-מנת "לחקור באמת" חשוב לשלב ידע מתחומים מגוונים, ולכן גם למדתי לתואר ראשון במדעי-החיים, לתואר שני בביוכימיה, ולדוקטורט בביוטכנולוגיה של צמחים. במהלך השנים נפגשתי עם סטודנטים ובני-נוער רבים, ונוכחתי לדעת כי רגעי האושר הגדולים ביותר אינם ניסוי שצלח אלא דווקא לימוד שצלח... הנתינה ההדדית שבין מורה לבין תלמיד, מניעה בנו כוחות חדשים למחקר ולחיים בכלל. בתום 15 שנות לימוד החלטתי להגשים חלום ולהתמסר לחינוך ולאינטראקציה עם ילדים ובני-נוער. מקווה שניצור יחד מערכת מחקר-חינוך מפרה ומרגשת ככל האפשר.
---------
תמונה

מיטל כץ-מינרבו

שמי מיטל וגדלתי בוונצואלה שבדרום אמריקה. לאחר התיכון למדתי איור וקומיקס. הגעתי לארץ לפני 16 שנים ובזמן הזה הספקתי ללמוד אמנות וחינוך לתואר ראשון ושני.
כשאני לא מבלה עם משפחתי, אני יוצרת בסטודיו ובזמן המועט שנשאר לי אני מתעניינת במוזיקה, קולנוע וטלוויזיה. שתי התרבויות אתן גדלתי  קיימות ביחד ברעיונות שלי, ובאהבה לאנשים מכל הסוגים והגוונים.
אני מורה לאמנות מעל שש שנים ויודעת שכולם יכולים וחייבים לעשות אמנות, רק צריך לאפשר!
---------
תמונה

מיכל פרנקו-דבש

שמי מיכל, מורה למדעי הרוח וחונכת.
שותפה בצוות ההקמה של בית הספר, הגעתי מתוך רצון לממש חלום חינוכי גדול, של בניית מקום המאפשר למידה מתוך סקרנות, שמחה ואהבת אדם.
נשואה ואם לשלושה ילדים, גרה בעמק אלה הקסום. לומדת פילוסופיה יהודית, רצה  למרחקים ארוכים.
---------
תמונה

מירה אהרוני

אני נשואה ואמא לארבעה ילדים,  מלמדת במערכת החינוך 24 שנה ביולוגיה, כימיה ופיזיקה. כיום אני מת"לית,- מעריכת תפקוד לימודי,  מומחית ללקויות למידה, מאבחנת דידקטית ומלמדת אסטרטגיות למידה. הגעתי לתחום זה מתוך צורך לעזור לילדי הפרטיים וככל שלמדתי יותר כך, נחשף בפני  עולם חדש מעניין ובעיקר מאתגר. אני מאמינה כי כל תלמיד יכול להצליח בלמידה, יש לאפשר לו ללמוד מתוך נקודות החוזק הרבות שיש בכל אחד ואחת מאתנו ולא מתוך הקשיים.
אני מאוד שמחה להיות חלק מבית הספר החדש שיש בו למידה אחרת, הרבה מאוד הכלה ורצון להשפיע על כל ילד, ללמד אותו מתוך סקרנות פנימית ועניין.
---------
תמונה

עמרית פלדמן


---------
תמונה

עלמה מילמן

אני יושבת במרכז העצבים הבית ספרי ומכינה לכם את הציוד לכתות, דו"חות התלמידים, דו"חות מורים, רישום ועוד. אני אוהבת לעזור לכם ולדבר אתכם, אבל לפעמים זקוקה גם לקצת שקט...
אני נשואה ויש לי ילד חמוד ששמו הראל.
---------
תמונה

עמי פוקס

רק עצמי לספר לא ידעתי. נולדתי בירושלים, גדלתי בשכונה נהדרת בתל אביב. את נערותי עשיתי ברחובות פריס, ושנים נדדתי בעולם עם תרמיל על שכם. הייתי רפתן בקיבוץ בערבה, גידלתי מלונים ובצל וגם נהגתי במשאית. את שלושת ילדיי כבר גידלתי במושב בשרון. היום אני מתגורר בגבעתיים. למדתי חקלאות וגם מנהל עסקים. שנים ארוכות הייתי ב"עולם העסקי", ואחר כך בחינוך הבלתי פורמאלי, ולפני שנתיים החלטתי לעשות את החשוב ביותר בעיניי – לחנך בני נוער – להיות מורה.

אני שנה ראשונה ב- HTH ומתרגש מהחוויה והחבורה כמו לפני הטיפוס על אוכף גבוה בהימאליה. כי האתגר אמנם גדול, ראשוני, אבל בר השגה. איזה כייף לי.
---------
תמונה

ענבל הלצר

אדריכלית. בוגרת טרייה מבצלאל, גרה ביפו עם צ'אייה, הכלבה שלי.

מתרגשת להתחיל הפרויקט המשותף עם תלמידי בית הספר, ביחד נתבונן, נחשוב, נדמיין ונבנה את הסביבה שלנו.
---------
תמונה

קרן חמד קוטקה

שמי קרן ואני המורה לאנגלית. אני מרגישה זכות גדולה לעבוד במקצוע המאפשר לי לעצב, לחנך, ללמד ולהשפיע על דור המחר שלנו. חלק מהשאיפות שלי כמורה הן לעורר אצל תלמידיי סקרנות אשר תגרום להם לבולמוס אין סופי ללמידה ומחקר. במהלך השנה הקרובה אני מקווה שנעבור כולנו הליך של למידה שייקח אותנו למחוזות חדשים, רחוקים, יצירתיים והכי חשוב מסעירים.

"שנות הילדות שלנו הן שנות החיים באמת. על שום מה ולמה אומרים לנו לחכות? (יאנוש קורצ'ק)" אני מאחלת לכולנו שהשנה הקרובה תהייה מיוחדת במינה, שנדע לנצל אותה עד תום - בבילוים, בתחביבים, בטיולים ובחוויית למידה עשירה יצירתית ומעניינת.
---------
תמונה

רונה הרפז

בת 35, נשואה לצור, אמא של נועם וגלי. מתגוררים בתל אביב. בעלת תואר ראשון במדעי המדינה, יחסים בין-לאומיים ותקשורת, ובעלת תעודת הוראה בהתמחות לחינוך גופני ותזונה.
לאחר עשר שנים בהם עסקתי במקצוע הדוברות החלטתי לשנות כיוון, והתחלתי לעסוק בחינוך לבריאות. אורח חיים בריא הינו המתכון לחיים טובים לגוף ולנפש. אני מאמינה שביחד נלמד ונכיר את גופנו והרגלינו ונגדל לעבר עתיד בריא יותר. שיהיה לכולנו בהצלחה!
---------

שי גנזיה

שי גנזיה

אבא לעילאי ולטליה. בעל תואר ראשון ושני בספרות, ותואר שני נוסף בחינוך.
משתדל לעשות טוב, לחייך, להכיר תודה, לשמור על האמונה - ולשתוק קצת.
יש ימים, שזה באמת מצליח.
---------
סוף רשימת אנשי הצוות.