סיכום פרויקטים בשנת תש״פ

דבר המנהלת

הורים ותלמידים יקרים,

אני שמחה ונרגשת להציג לכם את החוברת המיוחדת לשנת הלימודים תש"פ שהופקה לקראת יום התוצרים. אנו מצויים בתקופה סוערת, בריאותית וחברתית לנוכח נגיף הקורונה שבו אנו מתמודדים יחד עם כל האנושות.

הייתי מחלקת את תקופת הלימודים השנה לשני פרקים: לפני פרוץ הקורונה, ותקופת ההתמודדות הנוכחית שאותה אנו חווים עד היום.

לפני פרוץ משבר הקורונה היינו בעיצומה של תקופת עשייה עשירה ופעלתנית שבה באו לידי ביטוי בכל עוצמות היצירה של מורים ותלמידים כאחד.

הקורונה אילצה אותנו לשנות את דרך הלמידה מלימוד פנים אל פנים בכל מרחבי הלמידה בבית הספר, ללמידה וירטואלית שאמנם היא אפקטיבית, אך מעצם טיבה יש בה ניכור וריחוק גיאוגרפי ותודעתי. אני שמחה וגאה על כך שבית הספר כולו עבר את המבחן הזה בהצלחה, וההסתגלות המרשימה למדיה הוירטואלית הצליחה מעל למשוער.

אנו מתקרבים לסוף השנה והאתגרים שלפנינו גדולים מאד. אני משוכנעת בכל ליבי שבית הספר הייחודי שלנו ימשיך את יצירתו הייחודית גם בתנאים הבלתי רגילים שבהם אנו מתמודדים. אסור לנו לשכוח לרגע שהסכנות הבריאותיות לא חלפו עדיין לחלוטין ועל כן עלינו לשמור על כל הוראות הבטיחות הנדרשות, כדי שהתקופה המאתגרת הזו תעבור על כולנו בשלום.

אני מבקשת בהזדמנות הזו להודות למנטורים שלנו : איתי דויטש, מאיה מירוז, ענבל הלצר והלה ברודי, על ההובלה וההדרכה המקצועית והבלתי מתפשרת, לצוות המורים שלנו המסור והמקצועי, שעבדו ימים כלילות לאורך כל השנה המאתגרת הזו והובילו את התלמידים בהקניית מיומנויות וכלים משולבים בלמידה מרחוק על בסיס למידה מבוססת פרויקטים באמונה רבה.

גאה ומתרגשת אתכם בתהליך ייחודי זה במיוחד בתקופה מורכבת זו.

שוש קיפר, מנהלת קמפוס פרס ברוח הייטק היי

תשפ פרויקטים י
תשפ פרויקטים יא
תשפ פרויקטים יב