למידה מרחוק (תיכון) - תשפ״א

מערכת חנוכה עד סוף מחצית א

למידה מרחוק - תש״פ

תלמידים והורים יקרים,

לנוכח ההדממה הזמנית של בתי הספר עקב נגיף הקורונה, אנו פועלים החל מה- 15/3/20 במתכונת לימודים מיוחדת, המבוססת על למידה מרחוק, תוך שמירה מקסימלית על התהליך הלימודי.

אני מבקשת לעדכן אתכם כי מרגע קבלת הודעה שלא יתקיימו לימודים בביה"ס, פעלנו בכמה מישורים כדי להתאים את המשך הלימודים של כל תלמידה ותלמיד למציאות החדשה, שאנו מקווים שתחלוף במהרה ונשוב לשגרת לימודים רגילה.

בינתיים, הרכזות הפדגוגיות ואני, בשיתוף הצוות החינוכי, התווינו מערכת שעות לכל כיתה ללמידה מרחוק. מדובר במערכת שעות יציבה וברורה באמצעות יצירת משבצות הוראה ארוכות כדי שיהיה זמן ליצירת תחושת למידה, ומרחב נוח הכולל מספר מועט של מקצועות לימוד בכל יום. בכך אנו נכנסים למצב שבו הלמידה מתבצעת מבתי התלמידות והתלמידים, תוך הנחייה וסיוע מצד צוות ההוראה של בית הספר. אנחנו נכנסים למצב של התנסות ולמידה מרחוק תוך כדי עשייה.

החונכים יוודאו בכל יום נוכחות של התלמידים מול המחשב בבית, בשעה 08:30 לשם מעקב נוכחות ותחול הפעילות הלימודית, בית ספרי וכדי לדעת שהכל תקין.

ביום הראשון ללימודים המקוונים, ראשון 15/3 כל צוות המורים ישתתף מביתו בשיעור מקוון עד שעה 10:30 . משעה 11:00 כל כיתה תלמד עפ"י המערכת השבועית המתעדכנת.

שוש קיפר, מנהלת בית הספר

מלבד השיעורים המקוונים במקצועות השונים, משובצים במערכת שני בעלי תפקידים משמעותיים :

1. יועצת ביה"ס אורי גולדשטיין שתיתן מתן מענה רגשי לילדכם החשים מצוקה וחרדה בקיום שגרה חדשה.

2. רכזת קש"ת (קשר, שיתוף, תובנות) אסתי סימן טוב–למתן תמיכה לימודית במערך הלמידה מרחוק לכל תלמידי מרכז קש"ת בבית ספרנו.

בגרויות מעשיות

לאור הנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך מתאריך 14/3/2020, שהחל מיום א' 15/3/20 לא יתקיימו הבחינות המעשיות באומנות, מוזיקה, תיאטרון ומעבדה וכו'.

לא יתקיימו בחינות באנגלית בע"פ.

לא יתקיימו מתכונות, ולא שיעורי תגבור לקראת מתכונות.

מחשבים וציוד לימודי נוסף

לאחר בדיקה ומיפוי למי מהתלמידים אין מחשב בבית. תלמידים יוכלו להגיע לבית הספר לקבל מחשב בהשאלה.

התלמידים יידרשו לחתום על טופס התחייבות לשמירה על המחשב מפני נזקים, ולהגיע לאסוף את המחשבים עם תיק גב לנשיאת המחשב.

במידה ונדרש לילדכם ציוד נוסף שנמצא בבית הספר (בלוקר, בכיתה וכו') – יש לעדכן את החונכים , ואז ניתן יהיה להגיע ולאסוף את הציוד בשעות הנ"ל או בתיאום עם החונכים.

מוצרי היגיינה וחיטוי

ביה"ס נערך לרכישת מגבונים ואלכוג'ל לחיטוי. הציוד נרכש ויעמוד לרשות התלמידים בהקדם. הודעה על כך תצא בנפרד. במזכירות בית הספר.

נוכחות אנשי מנהלה בבית הספר:

בימים אלו יגיעו לביה"ס: אהרון - אב הבית, ליזי פרי בכר -המזכירה, ג'ק יעקב – תומך תקשוב , וויקטור – מנקה כדי לוודא את סטריליות בית הספר.

תלמידים והורים יקרים,

לכל שאלה ועניין אנו זמינים ועומדים לרשותכם בכל עת.

אנו מאמינים כי יחד ,יד ביד, נעבור את המצב הנוכחי המיוחד.

בשורות טובות ובריאות איתנה לכולנו,

שוש קיפר מנהלת קמפוס פרס והצוות החינוכי