תרגילי וידאו | שכבת יא

קליפים

תוצר מסכם מחצית א, שכבת יא , תש״פ

קליפ וידיאו לשיר אותו בחרו. במשך כחודשיים התלמידים גיבשו רעיון לקליפ, תכננו את הצילומים, הפיקו, ביימו, צילמו וערכו.

מורה: מיקה שפר

שליו ורון.mp4

הקליפ של מארק, רועי, רון ושליו. הקבוצה בחרה את השיר "Hard to explain" של להקת הסטרוקס. הקונספט היה קליפ אווירה שמראה חבר'ה צעירים, נהנים, עושים שטויות אחד עם השני. הצילום של מארק היה מצוין והצליח לייצר תחושה שקיימת דמות רביעית שהיא המצלמה. הצופה, בעל נקודת המבט של המצלמה, מרגיש לאט לאט שהוא נהיה חלק מהחבורה.

קליפ ראפ.mp4

קליפ לשיר הראפ "Dollaz and sense" של נהוראי, בראל ועילאי. הקוסנפט: אווירה של קליפ גנגסטרים אבל עם במסגרת בית ספר. במקום פוקר - משחקים טאקי, במקום סחר בסמים - סחר במנות חמות וכו'. סגנון הצילום שנבחר דומה לקליפים של היפ הופ עם זויות צילום עקומות ואווירה שכונתית.

קליפ תן לי לבד.mp4

קליפ לשיר "תן לי לבד" של עידו בי צוקי & אפוקליפסה של מיכאל, נווה, קורן, יוסי ולאון. הקבוצה בחרה קונספט של מרד בכיתה, הם צילמו פעם אחת את כל הכיתה ביחד ואח"כ הוסיפו צילומי השלמות בשלב העריכה.

clip roots.mp4

הקבוצה של אלונה, נועם, נגה וליאור יצרו קליפ לשיר "No Roots" והצליחו להעמיד כיתה שלמה על השולחנות. גם בקליפ זה הקונספט היה סוג של מרד כיתתי, אבל כאן הוא בא לידי ביטוי בפרץ ריקוד בלתי פוסק.

תרגיל וואן שוט

תרגיל פתיחת שנה, כיתה יא

בשנה זו תלמידי יא' יתנסו לראשונה בצילום והפקת וידיאו מעשית. עד כה הכרנו את השפה הקולנועית ולמדנו על זוויות צילום, גדלי שוטים ותנועות מצלמה.

הנה הצצה לאחד התרגילים הראשונים שעשו - צילום בוואן שוט. הכוונה היא צילום אחד ארוך ורציף, ללא עצירה (קאטים) וללא עריכה. זהו צילום מורכב כי הוא דורש הרבה חזרות והרבה תכנון מקדים.

מורה: מיקה שפר

מארק, שליו, רון, מיכאל ורועי.mp4

מארק, שליו, רון, מיכאל ורועי

לאון.mp4

לאון, רז וקורן

יוסי, מיכאל, נהוראי, עילאי ונוה.mp4

יוסי, מיכאל, נהוראי, עילאי ונוה